Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız yapı kimyasalları ve inşaat sektöründe 2010 yılından beri deneyim ve kalite anlayışını bir araya getirerek faaliyetlerini Gebze Hasköy Sanayi sitesinde yürütmektedir.

 

Sürekli araştırma, geliştirme çabaları ile yeni bilimsel ve teknik aşamalarını ürünlerine anında aktaran DETAY KİMYASAL, imalat sürecinde her zaman kusursuz olabilmeyi amaç edinmiştir.Geçmiş deneyimlerimizi büyük bir titizlikle ürünlerimize yansıtarak en kaliteli ürünleri hizmetinize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

 

Ürünlerimiz doğal taş, mermer ve granit yapıştırıcılarıdır. Ayrıca taş, taş bakım ürünleri, traverten dolgu malzemeleri, yapıştırıcı ve renklendiriciler, otomotiv sektöründe kullanılan çelik macun da ürün portföyümüzde yer almaktadır.  TRAMAX  STONE FIX  GRAFİX  ve  POLY-TAX  markalarımızla sektörde kaliteden asla ödün vermeden, ilkeli ve dürüst hizmet anlayışı ile ilerleyişimizi sürdürmekteyiz. Hedefimiz her geçen gün ürün yelpazemizi daha da geliştirip, en son teknoloji ile üretim yaparak ülkemiz sanayisine ve ihraçatına katkıda bulunmaktır.